Win een Schaatsreis naar Milaan: Team Essent brengt fans dichter bij de actie

Win een Schaatsreis naar Milaan: Team Essent brengt fans dichter bij de actie

Terwijl de Nederlandse schaatstoppers zich opmaken voor het Staatsloterij Olympisch Kwalificatietoernooi (OKT), de cruciale horde op weg naar de Olympische Spelen, lanceert Team Essent een spectaculaire winactie. Fans krijgen de unieke kans om hun helden te volgen naar de internationale arena, met als hoofdprijs een volledig verzorgde schaatsreis naar Milaan.

De droomprijs: live topschaatsen kijken in Milaan

De winactie, die nauw samenhangt met de kwalificatiestrijd van de schaatsers, biedt een onvergetelijke ervaring voor twee personen. De winnaar ontvangt:

  • Twee retourvliegtickets naar Milaan.
  • Twee tickets voor een schaatswedstrijd naar keuze in Milaan.

De exacte wedstrijd wordt in overleg met de winnaar bepaald, afhankelijk van de beschikbaarheid. Het is een zeldzame gelegenheid om het topschaatsen op het hoogste podium van dichtbij mee te maken, een beloning voor de trouwe schaatsfan.

Essent: meer dan alleen schaatsen

De winactie wordt georganiseerd door Team Essent, met Essent als trotse hoofdsponsor. Het energiebedrijf maakte onlangs een opmerkelijke terugkeer in de schaatssport na een afwezigheid van ruim tien jaar. Deze sponsoring is meer dan alleen een sportieve verbintenis; Essent gebruikt het platform om een bredere missie te ondersteunen.

“Het energiebedrijf hoopt door het sponsoren van het schaatsteam meer mensen te bereiken én te helpen met hun volgende stap in energie besparen en verduurzamen.”

Koen Verkerk

De steun aan de schaatssport is daarmee een middel om het publiek te betrekken bij belangrijke thema’s als duurzaamheid en energiebesparing, parallel aan de sportieve prestaties van het team.

Deelname en deadline

Deelnemen aan de winactie is eenvoudig en staat open voor iedereen die de schaatssport een warm hart toedraagt. Deelnemers dienen hun voornaam, achternaam en e-mailadres hier in te vullen.

De actie loopt tot en met 25 december, wat betekent dat geïnteresseerden snel moeten zijn om kans te maken op deze unieke reis.

DetailInformatie
OrganisatorTeam Essent
HoofdprijsSchaatsreis naar Milaan (2x vliegtickets + 2x wedstrijdtickets)
ContextStaatsloterij Olympisch Kwalificatietoernooi (OKT)
DeadlineTot en met 25 december
Sponsor MissieMensen helpen met energie besparen en verduurzamen

De winactie van Team Essent is een spannende toevoeging aan de aanloop naar de Olympische Spelen en biedt schaatsliefhebbers de kans om de sport op een unieke manier te beleven. Veel succes aan alle deelnemers, en wie weet staat u binnenkort langs de baan in Milaan!

Auteur

  • Dave schrijft voor GoedkopeEnergieenGas.nl met een sterke focus op duurzaamheid en energiebesparing. Hij verdiept zich graag in de laatste ontwikkelingen op het gebied van groene energie, slimme oplossingen en kostenbesparing voor huishoudens. Zijn doel is om lezers te helpen bewustere keuzes te maken, zodat zij niet alleen hun energierekening verlagen, maar ook bijdragen aan een duurzamere toekomst.

    Heeft u een vraag over iets wat ik heb geschreven? Of over uw persoonlijke energiesituatie? Neem dan contact met mij op via email.

    Ook te bereiken via

    LinkedIn

Een reactie plaatsen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Inhoudsopgave